30 Temmuz 2014 Çarşamba

bir yazar düşünün, harften başka bir şey çalmıyoooorr tilililililililil. (baya komik oldu bu buraya hani.)

  Merhabaaalaaar.

  Şimdi efendim bu gün can sıkıntısından internette oradan buraya savrulurken nasıl olduysa kendi bloguma geliverdim. Sonra (işsizim ya) böyle geçmişe doğru geri giderekten eski yazdıklarıma baktım. Efenim kah güldüm kah oha malmışım ahsiahsiahsi dedim yine güldüm. 2009 baharında açmıştım bu blogu, sonra yine beni bi darlamışlar kesin, yarısını silivermiştim o bakımdan en eski yazım 2010 temmuzdan.

  Aradan geçmiş 5 yıl, bilmiyorum hala oralarda mı eskiden birbirimize yorum ettiğimiz blog yazarları yoksa böyle bi herkes aldı başını gitti mi acaba (yani bunu okuyorsanız bi yorum edin e mi)

  Şunu fark ettim ki ben ancak yapacak bir şey bulamayınca, sıkılınca bloga dönüyorum. O yüzden şu son iki yıllık dönemde doğru dürüst hiç yazmamışım bile, bu gün beni buraya getiren de sıkıntı oldu. İşte toplamda 30 saniyemi vererek blogun temasını değiştirdim ve bu yazıyı yazıyorum. Bundan sonra ne zaman yazarım onu da hiç bilemeyorum.

  Neyse aslında bahsetmek istediğim şey Bodrum begonvil kadın dayanışması restorandaki (ismine yandığım yer) annemin kankası kadına "son sınıftayım" dediğimde beni lise son sanması ve ÜNİVERSİTE sonda olduğumu söyleyince ayyyy bizim ayşe gibi sen de hiç göstermiyosun hayatım ahahha diye devinimli gülüşü ile içeriye gitmesi değildi zaten. Aslında son sınıf bile değil bir yıl uzadı okulum Erasmus yüzünden yoksa şu an diplomalı falan olacaktım arkadaşlarım iş tutmaya başladılar bile. Neyse bundan bahsetmeyeceğim.

  Bahsedeceğim şey Eylül ayında okullar açılınca evsiz barksız istanbulda olacak olmam da değil.

  Bahsetmek istediğim şey Fransızca YDS için koca ülkede sadece 1(bir) adet kaynak kitap olması. Evet bundan bahsedeceğim! İnsanlar İngilizce YDSye yaldır yaldır çeşitli kitaplardan çalışırken benim tek kitabım var ve testlerin cevaplarını başka kağıda yazıyorum, sonra tekrar etmek için aynı soruları bir daha çözeceğim çünkü :((( Elem ve keder sahibiyim.

  İçerlediğim bir diğer konu da Cumhurbaşkanı adaylarının hiçbirinden bayram olsun kadir gecesi olsun mesaj almamış olmam. Baya üzücü.

  İşalla bi daha görüşürüz buralarda, sefgileeer.

6 yorum:

 1. Sen kimdin seni neden takip ediyorum acaba :// hatırlayamasam da :)) yok yok serkan nicki ve profil resmi bir yerden gözümü ısırıyor ama o kadder :/

  1 yıl sonra görüşmek üzere :P

  YanıtlaSil
 2. Şidmi büyük bir amme hizmeti yaparak bu linki paylaşıyorum:

  http://pekibunanedemeli.blogspot.com.tr/2011/11/naber-bizim-snfa-gelsen-seni-bile.html

  Yorum yapmışsın falan. Nyse bn bşi demorm, sn untmşsn glba .s .s :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haha orada kocaman bir taş var bu kadar ara verirsen unutulursun bende gidip kendi blogumdan senin yorumlarını mı bulayım şimdi :O hatırlıyorum olması lazım :)

   Sil
 3. Ya ben de hatırlayamadım iyi mi :( karşılıklı takipleşiyoruz ama isim tanıdık gelmedi :/

  YanıtlaSil
 4. blogger nooolmuş diye bakarken bunu gördüm serkan. gençliğimiz...

  YanıtlaSil
 5. RockunzeL ben de seni hatırlayamadım ama birbirimizi takiplemişsek bi bildiğimiz vardır değ mii? ;);)

  "LARİEN YAAAA <3<3<3kalpp" demek istiyorum ve gençliğimiz... yorumun beni uzaklara bakmaya gark etti.

  YanıtlaSil